Konserwacja i czyszczenie odzieży

Kupując w naszym sklepie internetowym kiermaszmody.pl masz pewność, że wybierasz produkty najwyższej jakości z wysokogatunkowych materiałów. Zwracamy szczególną uwagę na jakość naszych płaszczy i kurtek - ponieważ naszą misją jest dbanie o satysfakcję i zadowolenie klienta.

Jeżeli chcesz długo cieszyć się zakupionym w naszym sklepie towarem - to zastosuj się do wybranych zasad konserwacji i czyszczenia odzieży:

  1. Każdy płaszcz, kurtka, odzież dostępny w naszym sklepie zawiera metkę ze składem gatunkowym tkaniny oraz wszywkę z zasadami czyszczenia. Stosowanie się do tych zasad jest obowiązkowe - tylko wtedy masz gwarancję długotrwałego użytkowania naszych produktów
  2. Płaszcze i kurtki zimowe (z ociepleniem), z tkanin materiałowych (z domieszka wełny, kaszmiru, itp) należy czyścić tylko i wyłącznie w profesjonalnych pralniach chemicznych. Pranie w pralce może zniszczyć całkowicie produkt
  3. Należy szczególnie dbać o tkaniny wełniane - często je szczotkować, nie dopuszczać do przemoczenia.
  4. W przypadku przemoczenia płaszcze i kurtki należy suszyć na wieszaku w tempereaturze pokojowej.
  5. Ewentualne zagniecenia tkaniny samoistnie rozprostują się na wieszaku. Można ten proces przyspieszyć prasując zagniecenia samą parą (bez bezpośredniego kontaktu materiału z żelazkiem)

Stosowanie się do tych zasad pozwoli na długotrwałą satysfakcję z zakupionego produktu.

 

Wersje językowe

Tel: 533 820 644 lub 502 245 646 (od poniedziałku do piątku 9.00 -16.00) | Email: trend.sc@wp.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
<
Sklep internetowy Shoper.pl