Zapraszamy na kiermasz mody w Twoim mieście

 

Firma Trend od ponad 8 lat organizuje wyprzedaże płaszczy i kurtek polskich producentów w różnych miastach Polski. Posiadamy bogaty wybór płaszczy i kurtek kilku wiodących firm. Kupując u nas masz pewność, że wybierasz produkt wysokiej jakości, wykonany z doskonałej tkaniny i starannie odszyty.

 

 

Jeżeli nie możesz od pewnego czasu kupić sobie wymarzonego płaszcza lub kurtki - to zapraszam na naszą wyprzedaż. Nasze kiermasze mody, organizowane przez nas cieszą się dużą popularnością.

 

 

 

Najważniejsze zalety zakupów na naszych kiermaszach mody:

  • bogaty asortyment. Specjalizujemy się głównie w sprzedaży płaszczy i kurtek (damskich i męskich). W zależności od sezonu w naszej ofercie pojawia się konfekcja lekka. Na jednym kiermaszu mody, w zależności od miejsca możesz porównać i przymierzyć od 600 do 1500 sztuk płaszczy lub kurtek.
  • atrakcyjne ceny.  Jeżeli nie chcesz przepłacać - przyjdź do nas. U nas niska cena nie idzie w parze z gorszą jakością. Staramy się dobierać tak nasz towar - aby spełniał oczekiwania najbardziej wymagających.
  • duży wybór rozmiarów. Znajdziesz u nas wszystkie rozmiary. Zarówno te najmniesze i największe
  • wygoda zakupów. Kupując na naszych kiermaszach mody zawsze możesz zwrócić lub wymienić towar (w trakcie trwania kiermaszu)
  • miła obsługa. Jesteśmy nastawieni na to aby Cię zadowolić

 

 

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, kiedy będziemy w Twoim mieście - to zapisz się na newsletter (w kolumnie bocznej). Poinformujemy Cię mailem odpowiednio wcześniej o terminie i miejscu naszego kiermaszu mody.

 

 

 

Zapraszamy.

 

 

kiermasz mody w twoim mieście

Wersje językowe

Tel: 533 820 644 lub 502 245 646 (od poniedziałku do piątku 9.00 -16.00) | Email: trend.sc@wp.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
<
Sklep internetowy Shoper.pl